Hepatit B Tedavisi için İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Yöntemler

Hepatit B bitkisel tarifi açısından İbrahim Saraçoğlu gibi bir uzmana danışabilirsiniz. Uygulayacağınız kür sayesinde tedavinin olumlu yönlerini görebileceksiniz.

Doğada yetişen ve bize iyi gelen çok sayıda bitki ve besin var. Bunların birçoğunu biliyoruz veya bilmediklerimizi ilgili uzmanların tariflerinde görüp değerlendiriyoruz.

Hepatit B Tedavisi Bitkisel Olarak Mümkün Mü?

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan Hepatit B kürleri bize büyük ölçekte yol gösterici bir tedavi oluyor. Lavanta, Enginar ve Maydanoz gibi son derece faydalı ve Hepatit için tedavi edici unsurlar taşıyan bitkisel formları bir araya getiriyor. Yıllardır bitkisel tedavi aşamasında ciddi adımlar atan ve uzmanlaşan İbrahim Saraçoğlu’nun hemen hemen her hastalık için net bir tedavisi var.

Haliyle aklımıza Hepatit B bitkisel tedavi ile tamamıyla geçer mi sorusu takılıyor. Diğer hastalıklarda da olduğu gibi son derece önemli artıları ve eksileri ile yeni ilaçlar test ediliyor. Hepatit tedavisinde de büyük bir yol kat edildi. Fakat herkes için Hepatit B bitkisel tedavi şartları daha da ilgi çekici görünüyor. Bunda Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu gibi çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren uzmanların payı azımsanamayacak boyutlara ulaşıyor.

Yapılan araştırmalarda ilaçların etken maddesinin dahi bitkisel formlara sahip olmaya başlaması mümkün hale geldi. Doğal olarak İbrahim Saraçoğlu’nun Hepatit B tarifleri ile önerdiği kürü deneyenler doğrudan faydaları ile karşılaşabildiler.

Hepatit B İçin İbrahim Saraçoğlu Kürü

Hepatit B için İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen kür tedavisi genel anlamda doktor tavsiyeleri ile de örtüşüyor. Doktorların önerdiği ve medikal tedaviye ek olarak uygulanabilecek birçok besinin özel olarak Hepatit B kürü içerisinde yer alması tesadüf değil.

  • İbrahim Saraçoğlu’nun Lavanta Kürü

Hepatit B için uygulanan kürler arasında son derece yoğun olan Lavanta tarifi ile karşı karşıyayız. Burada ihtiyacımız olanları şu şekilde sıralayabiliriz.

  1. Malzemeler

Lavanta (4-5 gram), Su (300 ml),

  1. Hazırlanışı

Lavantayı yaprakları dahil olmak üzere 4-5 gram seviyesinde bir bardağa atınız. Ardından ise kaynatılmak üzere suyu ekleyiniz ve kaynatınız. Çay şeklinde demlemek gerekir. Fakat tamamıyla kaynama noktasına gelmeden altını kısarak ateşten almanız elzem. Çok kısık ateşte uzun sürede bu noktaya ulaşması ise faydalarını daha da ön plana çıkarmaktadır.

  • İbrahim Saraçoğlu’nun Maydanoz Kürü

Maydanoz kürü ise hemen her şekilde kullanılan ve yaygın bir terapidir. İbrahim Saraçoğlu’nun maydanoz kürü Hepatit B tedavisi için son derece etkilidir.

  1. Malzemeler

Su (Yarım Litre), Maydanoz (10-12 Sap)

  1. Hazırlanışı

Yarım litre suyu genişçe bir kapta kaynatmaya başlayın. Kaynama evresine ulaştığında ise 10-12 sap ayırdığınız maydanozu içerisine atın. Sonrasında kabın ağzını güzelce kapatarak hava ile temasını kesmeniz önerilir. Ağzı kapalı olacak şekilde ortalama 3 dakika kaynatmanız kafi. Kısık ateşte yaparak maydanozun faydalarını yitirmemesini sağlamanız mümkündür.

Bunun haricinde ise Enginar gibi çok sevilen sebzelerin tüketilmesi faydaları ile gündeme gelmesini sağlıyor. Genellikle Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kürü uygulayan kişilerin kısa vadede sağlıklı bir karaciğere kavuştuklarını söylemek gerek. Ancak beslenme, alkol ve sigaradan uzak durma gibi faktörlerle bunu uygulamak daha yerinde olacaktır.

Hepatit B’ye İyi Gelen İbrahim Saraçoğlu Tarifi Nasıl Kullanılır?

Hepatit B için iyi gelen tarifler İbrahim Saraçoğlu tarafından lavanta ve maydanoz ağırlıklı olacak şekilde sunuluyor. Başlı başına lavanta faydalarından söz etmek mümkün. Çayının düzenli olarak tüketilmesi yalnızca Hepatit enfeksiyona değil birçok noktada iyileşme sağlayabiliyor.

Kür kahvaltıda ne zaman? Akşam yemeğinde ne zaman?
Lavanta Kürü Kahvaltıda yok Akşam yemeğinden 2 saat sonra
Maydanoz Kürü 30-60 dakika önce veya sonra 30-60 dakika önce veya sonra

Medikal tedaviye başvuranlar için doktor tavsiyelerini dinlemek önemlidir. İlaç kullanıyorsanız uygulayacağınız bitkisel kür hakkında doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Enginar gibi bitkisel önerileri ise kesinlikle uygulamanız önerilir.

Tedavi esnasında doktorunuzun belirttiği kriterlere uymanız tavsiye ediliyor. Bilhassa ilaçlar ile bitkisel tedavi metotlarının komplike kullanımı öncesinde uzmana danışmak yerinde bir davranış olacaktır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle