Hepatit B Rahatsızlığı için Ahmet Maranki’nin Bitkisel Tedavi Yolları

Hepatit B’ye Ahmet Maranki tavsiyeleri ile çözüm bulmak mümkün. Hem doğal ve bitkisel olması hem de evde uygulanabilir olması en önemli avantajı.

Hepatit B için bitkisel tedavi denildiğinde akla gelen iki isimden biriside Ahmet Maranki oluyor. Hepatit tedavisi için ilaçlar çoğunlukla yetersiz gibi görülüyor. Bu durumda da bitkilerle alternatif tıbba yönelim oluyor.

Hepatit B İçin Ahmet Maranki Kür Tarifleri

Hepatit B için Ahmet Maranki tavsiyeleri çoğunlukla kür tarifinden ziyade öneri şeklinde oluyor. Aslına bakarsanız ortak kürlerin sıklıkta olduğunu söylemek mümkün görünüyor. Şu sıralar son derece yaygın bir biçimde kullanılan maydanoz kürünün sağlığa faydası kanıtlanmış durumda. Ahmet Maranki Hepatit B kürü olarak karşımıza çıkan bu kürün farklı isimler için kullanıldığına da şahit olabiliyoruz.

Eğer hastalıkların tedavisinde işlevsel sonuçlar almak istiyorsanız doğru ve yerinde kullanımının çok daha önemli olduğunu söylememiz gerekiyor. Haliyle Hepatit B tedavi sürecini en iyi şekilde geçirebilmek için bitkiler ciddi bir biçimde kullanılmalıdır. Hepatit B tedavisi için Ahmet Maranki kürü olarak maydanoz tarifini aşağıda belirtelim.

  • Ahmet Maranki’nin Maydanoz Kürü Tarifi

Ahmet Maranki yaptığı araştırmalarla bitkisel tedavi denilince ilk akla gelen isimlerden birisi oluyor. Bu noktada uzman kabule dilen Maranki, tedavileri derlediği kitaplarında açıklıyor. Karşımıza çıkan maydanoz kürü ise düzenli kullanımıyla Hepatit B dışında gerek karaciğer gerekse böbrek sorunlarını ve fonksiyon kayıplarını önlüyor.

  1. Malzemeler

Maydanoz (1 Avuç), Su (1/2 Litre)

  1. Hazırlanışı

Ahmet Maranki’nin Hepatit B kürü için maydanoz tarifini aldık. Bunu hazırlayabilmek içinse fazla şeye ihtiyacımız yok. Yalnızca yarım kilo suyu ısıtabileceğimiz bir kap veya tencere bulmalıyız. Kaynayan suyun içerisine bir avuç kadar maydanozu saplarıyla birlikte atınız.

Ardından kaynamaya başlayan suyun içerisinde limit olarak 3 kez taşmasını bekleyin. Yani taşmaya yakın karıştırın, bir kez daha taşmasını bekleyin. Yine taşma evresinde karıştırarak yatıştırın ve bir kez daha taşırın. 3 taşım sonrasında ocaktan indirebilirsiniz.

Yüksek ateşte pişirmekten ziyade düşük ateşlerde kaynatmanız tavsiye edilir. Vitamin ve minerallerinin ölmemesi için bu önemli bir adımdır. Aynı zamanda kullanım formlarına dikkat edilmesi gerekir.

Hepatit B İçin Ahmet Maranki Kürleri Nasıl Uygulanır?

Bitkisel tedavi aşamasında en sık yapılan yanlışların başında kullanım hataları geliyor. Bir kürü doğru yapmanız dahi bu noktada yanlış yapmayacağınız anlamına gelmez. Özellikle Hepatit B kür tarifi için Ahmet Maranki’yi dinleyebilirsiniz. Kullanım açısından önerdiği sıklığa da uymanız daha net sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

   
Ahmet Maranki Maydanoz Kürü Günlük Uygulama Sabah ve Akşam 1 Bardak
Ahmet Maranki Maydanoz Kürü Aylık Uygulama 21 Gün Uygula – 1 Hafta Ara Ver – Tekrar 21 Gün Uygula

Ahmet Maranki’nin Hepatit B tedavisi için uyguladığı bitkisel tarif bu şekilde duyuruluyor. Kendisinin bizzat konferanslarda ve programlarda açıkladığı kür ile pozitif sonuçlar alan hastaları olduğunu söylememiz mümkün. Düzenli kullanımın ve doğru tercihin önemini bir kez daha yinelemek istiyoruz.

Maydanoz kürü yalnızca bir hafta kullanılarak herhangi bir etki göstermez. Aksine 21 gün boyunca uyguladıktan sonra bir haftalık ara ile tekrar ikinci seansın uygulanması önerilir. Tüm seanslarla yeterli bir uygulama periyodunu sağladıktan sonra başarılı olacağını söyleyebiliriz.

Kırmızı Pancar, Kara Turp, Lahana ve tabi ki Hepatit B deyince ilk akla gelen tedavi edici unsur olan Enginar unutulmamalıdır. Bunların maydanoz kürü gibi etkili tarifleri daha da öne çıkaran etkileri vardır. Tamamını farklı süreçlerde ve döngülerde kullanarak beslenme fonksiyonlarımızda yer etmesini sağlamalıyız. Bilhassa enginarın Hepatit B tedavisi için bitkisel yönü çok kuvvetlidir.

Genel sağlığımız için yararlı olmasının ötesinde Hepatit enfeksiyonların tümünde önerilerde yer alır. Yani sadece B enfeksiyonu için değil tüm viral enfeksiyonlar için etkin sonuçlar doğurabileceğini belirtelim.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle